fbpx

FORGOT YOUR DETAILS?

Fotoğraf sanatını ve Leica dünyasını tanıtmak için görsel sanatlar ve fotoğrafçılık arasında köprü kurmaya odaklanan Leica Camera Türkiye, dünyadaki en büyük yerleşkelerden biriyle bomontiada’nın kalbinde konumlanıyor. Bünyesinde barındırdığı Leica Store İstanbul, Leica Galeri İstanbul ve Leica Akademie eşliğinde bütünleşen Leica Camera Türkiye ülkemizde fotoğrafçılığın merkezi olmayı ve Türkiye’deki potansiyel yaratıcılık seviyesini uluslararası sanat dünyasına göstermeyi hedefliyor.

Leica Store, Leica fotoğraf makinalarını, Sport Optics ürünlerini ve aksesuarlarını içeren geniş bir yelpazeyle müşterilerine hizmet veriyor.

Fotoğraf sanatına odaklanan Leica Galeri, ev sahipliği yaptığı sergiler vasıtasıyla uluslararası platformlarda yer edinmiş sanatçıların yanı sıra keşfedilmeyi bekleyen genç sanatçılar için de bir platform olmayı amaçlıyor.

Leica Camera’nın bünyesinde bulunan Leica Akademie ise fotoğrafçılıktan alınan hazzı arttırmayı, bilgi paylaşımını ve her jenerasyondan ve tecrübeden fotoğrafçıyı Leica deneyimiyle buluşturmayı hedefliyor.

YUKARI